ŚWIĄTECZNE PROMOCJE

SKORZYSTAJ ZE ŚWIĄTECZNYCH PROMOCJI!! DO 21.12.2018

sprawdź nasze niewiarygodne promocje i skorzystaj z super zabiegów

Odmładzanie

Zabiegi HIFU przecenione o 50%!!!

Zabieg bezinwazyjnego liftingu twarzy za pomocą skoncentrowanych fal ultradźwiękowych. Zabieg jest uznawany jako jeden ze skuteczniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Napina skórę i zmniejsza jej wiotkość, bez przerywania jej ciągłości i bez konieczności rekonwalescencji. Dzięki napięciu skóry zmniejszają się zmarszczki, skóra nabiera „młodszej” barwy. Jesteśmy najprawdopodobniej jedynym Salonem Kosmetologii w Białymstoku, który posiada urządzenie do zabiegów na całe ciało.

MESO BB GLAM taniej o 50%

Meso BB to światowej sławy serum stosowane do trwałego rozświetlania skóry i maskowania jej niedoskonałości. Innowacyjna formuła nasycona w naturalne pigmenty pozwala na uzyskanie efektu niezmywalnego makijażu i trwałego efektu promiennej i rozświetlonej skóry przez cały rok. Dzięki wprowadzeniu w skórę cząsteczek pigmentu i highlightera, skóra nabiera zdrowego blasku i efektywnie odbija naturalne światło. Serum efektywnie zastępuje powszechny fluid koloryzujący i z powodzeniem zastępuje codzienny make- up.

nie czekaj!

zadzwoń lub umów się już dziś

Uzupełnij formularz. zadzwonimy i umówimy zabieg w wygodnym dla ciebie terminie

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Voucher Podarunkowy

Nie masz pomysłu na prezent? Kup Bon Podarunkowy do Instytutu Kosmetologii IMAGE i podaruj go Bliskiej osobie. Możliwość zakupu Bonu osobiście lub on line. Skontaktuj się  nami.

Close Menu
Call Now Button
×

Koszyk