Zabieg Fal Radiowych

Wiosna to idealna pora na skorzystanie z zabiegów ujędrniających. Obecnie zapraszamy do skorzystania z rewelacyjnej oferty tylko za 95 zł. 

Zabieg z użyciem fal radiowych tojedna z najlepszych metod nieinwazyjnego odmładzania i ujędrniania skóry twarzy i ciała, likwidująca nie tylko skutki procesów starzenia, ale również ich przyczyny.

Fale Radiowe

Wytworzone przez fale radiowe ciepło indukuje w tkance tłuszczowej proces selektywnej termolipolizy, który prowadzi do rozkładu trójglicerydów. Zabiegi wykorzystuje się przede wszystkim do konturowania ciała, redukcji cellulitu, zmniejszania obwodu partii ciała

Komputerowe Badanie Skóry

Dodatkowo w tej cenie otrzymasz komputerowe badanie skóry, dzięki któremu dowiesz się o jej potrzebach oraz sposobach pielęgnacji gabinetowej oraz domowej. Otrzymasz od nas raport, dzięki któremu dowiesz się jak zadbać o skórę.

Zaufaj wyróżnionym

W 2017 roku otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Laur Klienta z kategorii Sieć Salonów Urody.

Pracujemy na produktach uznanych marek.

Nie zwlekaj. Skorzystaj z promocji, zadzwoń do nas pod nr. 739-231-222 lub wypelnij formularz, a nasi specjaliści skontaktują sie z Tobą i umówią dogodny termin na wykonanie zabiegu.

Uzupełnij formularz. zadzwonimy i umówimy zabieg w wygodnym dla ciebie terminie

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Dane takie jak imię, nazwisko, mail i numer telefonu mają służyć wyłącznie w celu kontaktu i umówienia spotkania z Państwem. Dane bedą przetwarzane w  firmie INVICTUS będącej partnerem IMAGE INSTYTUTU KOSMETOLOGII. W każdej chwili mogą Państwo skontaktować się z nami i poprosić i ich usunięcie z bazy danych.

Close Menu
Call Now Button
×

Koszyk