Mezoterapia mikroigłowa

Zapraszamy do skorzystania z promocji na zabiegi mezoterapii mikroigłowej z cenie tylko 150 zł!!

Promocja dotyczy nowych Klientek  na pierwszy zabieg w naszym Instytucie.

Co to jest mezoterapia mikroigłowa?

Jest to zabieg polegający na nakłuwaniu skóry specjalnym urządzeniem, który posiada głowicę mikroigłową wyposażoną w 12 lub 36 igieł ze stali chirurgicznej, które automatycznie nakłuwają skórę nawet kilka tysiecy razy na minutę. W zależności od potrzeb i typu skóry można regulować prędkość oraz głębokość nakłuć. Nie musisz się niczego obawiać, każdy zabieg rozpoczyna się od nałożenia środka znieczulającego na miejsce, które będzie nakłuwane, dzięki czemu zabieg nie będzie bardziej bolesny niż np. regulacja brwi. 

Jak działa mezoterapia mikroigłowa?

Poprzez mikronakłucia skóra otrzymuje sygnał do swojej renegeracji. Rozpoczyna wytwarzanie kolagenu i elastyny, które są odpowiedzialne za młody wygląd. W trakcie zabiegu również dzięki mikronakłuciom pojawiają się mikrokanały w skórze poprzez, które indywidualnie dobrane substancje czynne są wprowadzane wgłąb skóry

Ile należy wykonać zabiegów, aby osiągnąć efekt?

Jest to uzależnione od skóry. Najczęściej najlepsze efekty przynosi seria od 3 do 6 zabiegów wykonywanych w odstępie 2-4 tygodni. Później warto raz na 6-12 miesięcy wykonać zabiegi przypominające w celu utrwaleniu efektu. Jeżeli zastanawiasz się nad kosztami zabiegu, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Istnieje możliwość wykupienia korzystnego pakietu zabiegowego z rabatem. 

Jakie są efekty zabiegu?

Głównym efektem zabiegu jest spłycenie zmarszczek i wygładzenia skóry. Również znacząco ulega poprawie koloryt skóry. Mezoterapię mikroigłową również wykorzystuje się do leczenia nadmiernego wypadania włosów i łysienia. Zabieg stosuje się również na inne partie ciała np. uda, brzuch w celu zmiejszenia cellulitu oraz rozstępów. 

CENNIK ZABIEGÓW MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ:

Mezoterapia mikroigłowa twarz z indywidualnie dobraną ampułką……………..180 zł

Mezoterapia mikroigłowa skóra głowy wraz z ampułką przeciw łysieniu i wypadaniu włosów……………..220 zł

Mezoterapia mikroigłowa twarz, szyja, dekolt z indywidualnie dobraną ampułką……………..220 zł

Mezoterapia mikroigłowa  brzuch lub uda lub pośladki z ampułką  antycellulitową……………..220 zł

Jeżeli zdecydujesz się na wykupienie serii min. 3 zabiegów otrzymasz od nas 15% rabatu.

Ponad 1200 Klientów

W Białymstoku działamy od dwóch lat. Z naszych usług skorzystało już ponad 1200 zadowolonych Klientów.

Laur Klienta 2017

Otrzymaliśmy prestiżową nagrodę Laur Klienta 2017 w kategorii Sieć Salonów Urody

2500
Przez 2 lata nasi Pracownicy wykonali ponad 6000 zabiegów

Jeżeli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami. Nasze Specjalistki dokładnie opowiedzą o zabiegu. Zawsze przed zabiegiem wykonujemy bezpłatne komputerowe badanie skóry, dzięki któremu będziemy mogli dokładniej stwierdzić jakiego typu substancji czynnych użyć, ile zabiegów powinna zawierać seria, jak powinna wyglądać pielęgnacja domowa, aby efekt był jak najlepszy. Otrzymasz również dokładne informacje na temat zakupu korzystnych pakietów. 

Pracujemy na produktach uznanych marek.

Nie zwlekaj. Skorzystaj z promocji, zadzwoń do nas pod nr tel. 739-231-222 lub wypelnij formularz, a nasi specjaliści skontaktują sie z Tobą i umówią dogodny termin na wykonanie zabiegu.

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Dane takie jak imię, nazwisko, mail i numer telefonu mają służyć wyłącznie w celu kontaktu i umówienia spotkania z Państwem. Dane bedą przetwarzane w  firmie INVICTUS będącej partnerem IMAGE INSTYTUTU KOSMETOLOGII. W każdej chwili mogą Państwo skontaktować się z nami i poprosić i ich usunięcie z bazy danych.

Close Menu
Call Now Button
×

Koszyk