Mezoterapia igłowa

Zapraszamy do skorzystania z  zabiegów mezoterapii igłowej z cenie od 160 zł

Mezoterapia mikroigłowa

Zabieg Mezoterapii Igłowej

Zabieg mezoterapii igłowej polega na wstrzykiwaniu substancji aktywnych w poszczególne miejsca tego wymagajace np. okolice oczu, tzw. lwia zmarszczka itp. Dzięki tej metodzie w sposób niechirurgiczny możemy poprawić kondycję skóry. Metoda ta jest coraz bardzie j popularna ze względu na szybko widoczne efekty.

Komputerowe Badanie Skóry

Dodatkowo w tej cenie otrzymasz komputerowe badanie skóry, dzięki któremu dowiesz się o jej potrzebach oraz sposobach pielęgnacji gabinetowej oraz domowej. Otrzymasz od nas raport, dzięki któremu dowiesz się jak zadbać o skórę.

Pracujemy na produktach uznanych marek.

Zaufaj wyróżnionym

Nie zwlekaj. Skorzystaj z oferty, zadzwoń do nas pod nr. tel 739-231-222 lub wypełnij formularz, a nasi specjaliści skontaktują sie z Tobą i umówią dogodny termin na wykonanie zabiegu.

Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę.

Dane takie jak imię, nazwisko, mail i numer telefonu mają służyć wyłącznie w celu kontaktu i umówienia spotkania z Państwem. Dane bedą przetwarzane w  firmie INVICTUS będącej partnerem IMAGE INSTYTUTU KOSMETOLOGII. W każdej chwili mogą Państwo skontaktować się z nami i poprosić i ich usunięcie z bazy danych.

Close Menu
Call Now Button
×

Koszyk